Avrasya Barter | şimdi değişim zamanı

SEKTÖREL HABERLER

Değişen Türkiye'ye AVRASYA BARTER Hazır ...

27/09/2018
Avrasya Barter İmaj Filmi     .. devamı için tıklayınız.

Dünyadaki Barter Sistemi ve Avrasya Barter

27/09/2018
Barter sistemi, günümüzde adını duyalım ya da duymayalım uzun bir geçmişe sahip önemli bir ticaret ve finans sistemidir. Sisteme üye olan herkesin maksimum kazancı elde ettiği gözle görülebilir bir gerçek. Peki, nedir bu barter sistemi? Dünyada ne durumda? Avrasya Barter’ın sunduğu farklılıklar nelerdir? Kullanıcılarına birçok yönden avantaj sağlayan bu sistemi.. devamı için tıklayınız.

Faizi bitirip iş dünyasını tefecilerden koruyacak.

27/09/2018

Birilerini Kurtarmadıkça Kendinizi Kurtulmuş Saymayın

27/09/2018
Kaynak: Yeniakit devamı için tıklayınız.

Avrasya Barter İftar Organizasyonu

06/07/2015
Avrasya Barter Yönetim kurulu başkanı Sayın; Murat DOĞANAY Bey'in düzenlemiş olduğu , iftar organizasyonunda iş dünyasından bir çok ünlü isim bir araya Geldi. Gece katılan isimler şöyle oldu; Eski Kültür Bakanı  Erkan MUMCU , Abdulhamit Han Torunu Harun OSMANOĞLU , Abdulhamit Han Torunu Orhan OSMANOĞLU , Atlas Havacılık Y.K.B.  Murat ERSOY , Avşar Film Y.K.B.  Şükrü AVŞAR.. devamı için tıklayınız.

Avrasya Barter'ın patronundan dikkat çekici yatırım

20/12/2012
Barter Ticaretindeki 20yılı aşkın deneyimi, şeçkin yönetici ve sektörlere göre uzmanlaşmış kadrosu ile sektörün öncü kuruluşu olan Avrasya Barter'ın Patronu Murat Doğanay'dan gündeme oturacak yeni projesi Emlakrium ile yeni yatırımlar planlamakta. Patron Haber'e açıklamalarda bulunan Avrasya Barter CEO'su ve patronu Murat Doğanay, "Avrasya Barter'a, Kurumsal üyeliklerin yanı sıra bireysel üyelikler.. devamı için tıklayınız.

Barterzede olmamak için mevzuat şart!..

03/08/2012
Güvenilir yeni Pazar noktaları ve nakit tasarrufu özleyen, pahalı para ve kredi maliyetleri karşısında alternatifler arayan kurumlara Barter Sistemi’nin fırsat ve avantajlarını sunmayı amaçlayan Avrasya Barter CEO'su Murat Doğanay ile Fütürist Haber olarak bir röportaj yaptık. Barter'i "Satın alınan mal ve hizmetin bedelinin üretilen mal ve hizmetle ödenmesi sistemidir." olarak.. devamı için tıklayınız.

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrencileriyle Buluşma

20/08/2011
AVRASYA BARTER Yönetim Kurulu Başkanı Murat DOĞANAY Yıldız Teknik Üniversitesinde Düzenlenen Konferans'ta Öğrencilerle Buluştu. Yıldız Teknik Üniversitesi Tarafından Düzenlenen Konferans'ta Murat DOĞANAY Öğrencilere Barter sistemi'ni ve Günümüzdeki Önemini , Barter Havuzunda Bulunan Üyelerin Nasıl Alışveriş Yaptığını Ne Gibi Ayrıcalıklardan Yararlandığını Neler Kazandıklarını Detaylıca Anlattı.. .. devamı için tıklayınız.

Türkiye Engelliler Vakfı Ödül Töreni

20/08/2011
Yılın Babası Ödülünde Yönetim Kurulu Başkanımız Syn. Murat DOĞANAY Başbakan Yardımcımız Syn. Abdülkadir AKSU'dan Yılın Şeref Üyeliğini Almıştır.. .. devamı için tıklayınız.

Avrasya Barter'a ‘YILIN EN İYİ BARTER ŞİRKETİ’ Ödülü

23/05/2011
AVRASYA BARTER, Olivium Outlet Center’da düzenlenen Türkiye Engelliler Vakfı - Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde ‘YILIN EN İYİ BARTER ŞİRKETİ’ seçildi. Engelliler Camiası tarafından geçtiğimiz yılın Türkiye ve K.K.T.C.’de Tv, Sinema, Sahne, İş Adamı ve Yatırımcılarının ödüllendirildiği ‘YILIN EN İYİLERİ ÖDÜL TÖRENİ’ 23 Mayıs 2011 Pazartesi günü OLIVIUM OUTLET CENTER’da.. devamı için tıklayınız.

24. Uluslararası Tüketici Zirvesi

15/03/2011
AVRASYA BARTER, Almanya Eski Başbakanı Sn. Gerhard Schröder’in katılımıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 24. Uluslararası Tüketici Zirvesi’nin sponsoru oldu. Dünya Tüketici Hakları Günü sebebiyle 15 Mart 2011’de düzenlenen Zirvede Avrasya Barter, aynı zamanda ‘Tüketici 2011 Kalite Ödülü’ne de layık görüldü. Türkiye’de hizmet üreterek, ülkemizi temsil eden seçkin markaların katılımıyla gerçekleşen Uluslararası.. devamı için tıklayınız.