Avrasya Barter | şimdi değişim zamanı

SEKTÖREL HABERLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kudüs Konferansı'nda konuşma gerçekleştirdi.

15/12/2018
Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşma gerçekleştirdiği Kudüs Konferansı'nda Avrasya Barter Yönetim Kurulu Başkanı Murat Doğanay, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İBB Başkanı Mevlüt Uysal ve E.Milletvekili Faik Tunay bir araya geldiler. .. Devamı için tıklayınız.

Akşam Yemeği Buluşması

13/12/2018
Avrasya Barter Yönetim Kurulu Başkanımız Murat Doğanay, Alibaba Türkiye COO'su Emrah Alp Cora, Kaynak Holding Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Öztürk ve E.Milletvekili Faik Tunay ile akşam yemeğinde buluştular. .. Devamı için tıklayınız.

Kanal 7 Yönetim Kurulu Başkanına ziyaret

12/12/2018
Avrasya Barter Yönetim Kurulu Başkanımız Murat Doğanay Kanal 7 Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Zekeriye Karaman'ı ziyaret ettiler. .. Devamı için tıklayınız.

İstanbul Valisi Sayın Ali Yerlikaya Bey'e ziyaret.

11/12/2018
ASAM Yönetim Kurulu Başkanımız Murat Doğanay ve Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte, İstanbul Valisi Sayın Ali Yerlikaya Bey'i ziyaret ettiler. .. Devamı için tıklayınız.

Türkiye Barter üssü olacak

10/12/2018
AK Parti’nin ekonomi işlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, Türkiye’nin dünyanın barter merkezi olması için önemli adımların atılacağı müjdesini verdi. Ürünlere yönelik endeksler oluşturularak her türlü mal mübadelesinin para olmadan sağlanabileceği barter uygulaması ile bir ihtiyacın karşılanabileceğini belirten Elvan, bu amaçla çalışma grubu oluşturup dünya literatürünü taratarak, Türkiye’nin odak noktada.. Devamı için tıklayınız.

Hindistan, İran'dan petrol alımında dolardan vazgeçti

08/12/2018
Hindistan ile İran arasında kasım başlarında imzalanan mutabakatta, iki ülke arasındaki petrol ticaretinde dolar yerine Hint rupisi kullanılacağının öngörüldüğü ortaya çıktı. Business Standard'ın kaynaklarına dayandırdığı haberinde, "Mutabakat, ABD'nin Hindistan ve diğer 7 ülkeyi, İran'a yönelik petrol yaptırımının geçici olarak dışında tutma kararının hemen ardından imzalandı. Hint petrol arıtma şirketleri, ithal ettiği.. Devamı için tıklayınız.

Bilim ve Türk Tarihinin Öncüsü

08/12/2018
Konu: Bilim ve Türk Tarihinin Öncüsü ORD. PROF. Aydın Sayılı Konuşmacılar: Dr. Tuba Uymaz (Kastamonu Üni. Bilim Tarihi Bölümü Öğr. Üyesi) Prof. Dr. Yavuz Unat (Kastamonu Üni. Felsefe Bölümü Başkanı) Oturum Başkanı: Ramazan Bakkal (Avrasya Bir Vakfı YK. Üyesi) .. Devamı için tıklayınız.

Türkiye Barter Üssü Olacak

07/12/2018

Türkiye Barter Merkezi Olacak.

06/12/2018
Lâtin Amerika gezisinin son durağı Caracas'tayız. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Venezüella Devlet Başkanı Maduro ile temasları sürerken biz de iş konseyi üyeleriyle ikili temasların neticelerini konuşuyoruz. Petrolü altını olan bu ülkenin, içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıyı sorguluyoruz. Varlık içinde yokluk sebeplerinin başında; Venezüella'nın Swift dışına itilmesi... Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication'ın kısa adı olan Swift,.. Devamı için tıklayınız.

Türkiye'nin de İçinde Bulunduğu D-8 Ülkeleri Ticarette Kendi Para Birimlerini Kullanacak

05/12/2018
Gelişen Sekiz Ülke (D-8) Genel Sekreteri Büyükelçi Dato Ku Jaafar Ku Shaari, dünyanın içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar ve kırılgan durumun, tüm D-8 ülke liderlerinin üzerinde çalıştığı bir konu olduğunu söyledi. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Ekim 2017'de İstanbul'da gerçekleştirilen dokuzuncu D-8 Zirvesi'nde "Neden D-8 ülkeleri, kendi aralarındaki ticareti kendi para birimleriyle yapmasınlar" açıklamasının.. Devamı için tıklayınız.

Alibaba Türkiye COO Yöneticisi Sayın Emrah Alp Cora'ya plaketi takdim edildi.

05/12/2018
Avrasya Barter Yönetim Kurulu Başkanımız Murat Doğanay, İstanbul’da Ticarette Dönüşüm konferansına konuşmacı olarak katılan Alibaba Türkiye COO Yöneticisi Sayın Emrah Alp Cora'ya plaketini takdim etti. .. Devamı için tıklayınız.

İstanbul.. Avrasya Barter'ın Merkezi...

04/12/2018

Küçükçekmece Belediye Başkanımız Temel Karadeniz'e Plaket

01/12/2018
ASAM ve AVRASYA BARTER Yönetim Kurulu Başkanımız Murat Doğanay, Küçükçekmece Belediye Başkanımız Temel Karadeniz'e plaketini takdim ettiler. .. Devamı için tıklayınız.

17. MÜSİAD EXPO CNR FUARI AVRASYA BARTER

30/11/2018
17.MÜSİAD EXPO CNR FUARI AVRASYA BARTER Devamı için tıklayınız.

Rusya Müslüman İş Adamları Birliği Başkanı Sayın Marat Kabayev'den Avrasya Barter Yönetim Kurulu Başkanımız Murat Doğanay Bey'e ziyaret

27/11/2018
Rusya Müslüman İş Adamları Birliği Başkanı Sayın Marat Kabayev 17.Müsiad EXPO CNR fuarında Avrasya Barter Yönetim Kurulu Başkanımız Murat Doğanay Bey'i ziyaret etti. .. Devamı için tıklayınız.

Kırklareli Belediye Başkanı Sayın Mehmet Siyam Kesimoğlu Fuar standımızda

24/11/2018
Avrasya Barter Yönetim Kurulu Başkanımız Murat Doğanay, Kırklareli Belediye Başkanı Sayın Mehmet Siyam Kesimoğlu Fuar standımızda misafir edip hediyesini takdim ettiler. .. Devamı için tıklayınız.

Avrasya Barter 17. MÜSİAD EXPO'da!

23/11/2018
Avrasya Barter olarak 17. Müsiad Expo, 8 numaralı Hall C04 numaralı Standımızdayız, siz misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. .. Devamı için tıklayınız.

Rahatlamanın reçetesi Barter'la ilgili düzenlemeden geçiyor

22/11/2018
YENİ AKİT / MEHMET CANITATLI Birçok sektörle içli dışlı olması nedeniyle Türkiye’nin ekonomik potansiyelini en iyi gözlemleyebilen iş adamlarından birisi olan Murat Doğanay, sahibi olduğu Avrasya Barter’la sektörde birçok ilklere imza atmış bir isim. Barterın doğru değerlendirmesini bilenler için ‘güçlü bir silah’ olduğunu söyleyen Doğanay, ekonomideki rahatlama sürecinin hız kazanması için barter.. Devamı için tıklayınız.

Değişen Türkiye'ye AVRASYA BARTER Hazır ...

27/09/2018
Avrasya Barter İmaj Filmi     .. Devamı için tıklayınız.

Dünyadaki Barter Sistemi Ve Avrasya Barter

27/09/2018
Barter sistemi, günümüzde adını duyalım ya da duymayalım uzun bir geçmişe sahip önemli bir ticaret ve finans sistemidir. Sisteme üye olan herkesin maksimum kazancı elde ettiği gözle görülebilir bir gerçek. Peki, nedir bu barter sistemi? Dünyada ne durumda? Avrasya Barter’ın sunduğu farklılıklar nelerdir? Kullanıcılarına birçok yönden avantaj sağlayan bu sistemi.. Devamı için tıklayınız.

Faizi bitirip iş dünyasını tefecilerden koruyacak.

27/09/2018

Birilerini Kurtarmadıkça Kendinizi Kurtulmuş Saymayın

27/09/2018
Kaynak: Yeniakit Devamı için tıklayınız.

Avrasya Barter İftar Organizasyonu

06/07/2015
Avrasya Barter Yönetim kurulu başkanı Sayın; Murat DOĞANAY Bey'in düzenlemiş olduğu , iftar organizasyonunda iş dünyasından bir çok ünlü isim bir araya Geldi. Gece katılan isimler şöyle oldu; Eski Kültür Bakanı  Erkan MUMCU , Abdulhamit Han Torunu Harun OSMANOĞLU , Abdulhamit Han Torunu Orhan OSMANOĞLU , Atlas Havacılık Y.K.B.  Murat ERSOY , Avşar Film Y.K.B.  Şükrü AVŞAR.. Devamı için tıklayınız.

Avrasya Barter'ın patronundan dikkat çekici yatırım

20/12/2012
Barter Ticaretindeki 20yılı aşkın deneyimi, şeçkin yönetici ve sektörlere göre uzmanlaşmış kadrosu ile sektörün öncü kuruluşu olan Avrasya Barter'ın Patronu Murat Doğanay'dan gündeme oturacak yeni projesi Emlakrium ile yeni yatırımlar planlamakta. Patron Haber'e açıklamalarda bulunan Avrasya Barter CEO'su ve patronu Murat Doğanay, "Avrasya Barter'a, Kurumsal üyeliklerin yanı sıra bireysel üyelikler.. Devamı için tıklayınız.

Barterzede olmamak için mevzuat şart!..

03/08/2012
Güvenilir yeni Pazar noktaları ve nakit tasarrufu özleyen, pahalı para ve kredi maliyetleri karşısında alternatifler arayan kurumlara Barter Sistemi’nin fırsat ve avantajlarını sunmayı amaçlayan Avrasya Barter CEO'su Murat Doğanay ile Fütürist Haber olarak bir röportaj yaptık. Barter'i "Satın alınan mal ve hizmetin bedelinin üretilen mal ve hizmetle ödenmesi sistemidir." olarak.. Devamı için tıklayınız.

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrencileriyle Buluşma

20/08/2011
AVRASYA BARTER Yönetim Kurulu Başkanı Murat DOĞANAY Yıldız Teknik Üniversitesinde Düzenlenen Konferans'ta Öğrencilerle Buluştu. Yıldız Teknik Üniversitesi Tarafından Düzenlenen Konferans'ta Murat DOĞANAY Öğrencilere Barter sistemi'ni ve Günümüzdeki Önemini , Barter Havuzunda Bulunan Üyelerin Nasıl Alışveriş Yaptığını Ne Gibi Ayrıcalıklardan Yararlandığını Neler Kazandıklarını Detaylıca Anlattı.. .. Devamı için tıklayınız.

Türkiye Engelliler Vakfı Ödül Töreni

20/08/2011
Yılın Babası Ödülünde Yönetim Kurulu Başkanımız Syn. Murat DOĞANAY Başbakan Yardımcımız Syn. Abdülkadir AKSU'dan Yılın Şeref Üyeliğini Almıştır.. .. Devamı için tıklayınız.

Avrasya Barter'a ‘YILIN EN İYİ BARTER ŞİRKETİ’ Ödülü

23/05/2011
AVRASYA BARTER, Olivium Outlet Center’da düzenlenen Türkiye Engelliler Vakfı - Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde ‘YILIN EN İYİ BARTER ŞİRKETİ’ seçildi. Engelliler Camiası tarafından geçtiğimiz yılın Türkiye ve K.K.T.C.’de Tv, Sinema, Sahne, İş Adamı ve Yatırımcılarının ödüllendirildiği ‘YILIN EN İYİLERİ ÖDÜL TÖRENİ’ 23 Mayıs 2011 Pazartesi günü OLIVIUM OUTLET CENTER’da.. Devamı için tıklayınız.

24. Uluslararası Tüketici Zirvesi

15/03/2011
AVRASYA BARTER, Almanya Eski Başbakanı Sn. Gerhard Schröder’in katılımıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 24. Uluslararası Tüketici Zirvesi’nin sponsoru oldu. Dünya Tüketici Hakları Günü sebebiyle 15 Mart 2011’de düzenlenen Zirvede Avrasya Barter, aynı zamanda ‘Tüketici 2011 Kalite Ödülü’ne de layık görüldü. Türkiye’de hizmet üreterek, ülkemizi temsil eden seçkin markaların katılımıyla gerçekleşen Uluslararası.. Devamı için tıklayınız.